Öğretmenlerimizin Array Array Okul Array Temizlzği Array Hakkındaki Array G

Egitim kategorisine 12 Temmuz, 2007 tarihinde eklendi, 14 defa okundu

ÖĞRETMENLERİMİZİN OKUL TEMİZLZĞİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİ

BERFİN BUCAK:Öncelikle Aslan yattığı yerden belli olur ata sözüne bakarsak bizim okulumuza baktığımızda temizlik hakkında hiç bir faaliyet yok.Öğrenciler yedikleri her şeyi yere atıyorlar.Bence kendine özen gösteren bir kişi çevresine de özen göstermelidir.

ABDURRAHMAN BOLOĞUR:Okul idaresi olarak elimizden gelen her türlü itinayı gösteriyoruz.Okulumuzu her ne kadar temiz tutmak istesek de öğrenciler yerleri çabuk kirletmekte,bilinçsizce davranmaktadırlar.Öğrencilerimizden istediklerimiz yerlere çöp atmamaları ve atanları uyarmalarıdır.

TUNCAY SELEK:Bence okulumuz çift yönlü temiz tutulmuyor.Hem öğrenciler hem de hizmetliler tarafından.Hizmetliler yerleri temizledikten sonra terler tekrar yerler çamur,kir,pas içinde kalıyor.Tekrar temizlemeleri gerekirken bir iki saat sonra temizliyorlar.Öğrenciler de temizliği daha öğrenememişler.Yedikleri çöpleri çöpe atmaları gerekirken yerlere atıyorlar.

MUZAFFER KARADAĞ:Okulumuzun genel temizliği dört personel tarafından yürütülmektedir.Tabi ki bu sayı yeterli değildir.Bu yüzden öğrencilerimize ve öğretmenlerimize büyük görevler düşmektedir.Okulumuzu temiz tutmamız için yerlere çöp atmamamız gerekir.Onun için sloganımız ‘Okulumuzu ve sınıfımızı temiz tutmalıyız’ olmalı.

HACI ATAŞ:Okulumuzun genel temizlik durumu okulumuzdaki hizmetliler tarafından yapılmaktadır.Ancak buna rağmen okulumuzun mevcudunun kalabalık olması fiziki kapasitesinin dar olması dolayısıyla yapılan temizlikler kısa süreli olmaktadır.Bunun için öğrencilerin çevreyi kirletmemeleri çevreye hassasiyet göstermeleri gerekmektedir.

Yorum Yaz

Yorum Yazabilmek İçin Lütfen Giriş Yapın.